anete bajare babcuka zimejumi
-lv-

Šķiet, ka 2019. gads paskrēja vienā elpas vilcienā. Piepildīts notikumiem, pieredzēm. Esmu pateicīgs ikvienam, kurš šogad uzticēja savu kāzu un citu notikumu fotografēšanu. Paldies par kopā pavadīto laiku un prieku!

Labākās kāzu fotogrāfijas 2019 – šis ir kopsavilkums caur kuru ir iespēja atskatīties uz paveikto un piedzīvoto iepriekšējā gadā. Ir ļoti vērtīgi no vairākiem tūkstošiem fotogrāfiju izveidot iepriekšējā gada fotogrāfiju kodolu.

Esmu priecīgs, ka man būs iespēja darīt šo darbu arī 2020. gadā.

Šādu ierakstu veidot jau ir tradīcija, un iepriekšējo gadu apskatus vari apskatīt: 2017, 2016 un vēl senākus blogā.

Šis ir 2019. gada apkopojums simts un vienā (101) fotogrāfijā, un šādi es atcerēšos šo gadu. Paldies, ka velti laiku un apskati manu darbu! Tas ir daudz.

 

-eng-

I feel that 2019 passed by like blink of an eye. Full of many new experiences and had a chance to work with amazing people. I am thankful for everyone who invited me to be their photographer. Thank you for time spent together and joy of making photographs!

This collection of wedding photographs lets me look at the past year to experience once again. It is very helpful for wedding photographer to see best work from last year in one collection.

I am happy and thankful that I will be able to do this job also in 2020 and beyond!

It is my tradition to make Year in Review posts and you can see older posts in my blog.

This is my 2019 in Review in 101 photograph. Thank you for looking at my work. This means a lot!

Leave A

Comment