I believe photographs have much bigger value when holding them in hands, rather than looking at them in a screen.

 

Kāzu fotoalbums

– latviešu –

Kāzu albums ir paliekoša vērtība turpmākajām paaudzēm. Iekārtoties ērti dīvānā un pārādīt savas kāzu fotogrāfijas draugiem albuma veidā ir pats labākais veids kā tās apskatīt. Printētas fotogrāfijas ir dzīvas. Tieši tāpēc man patīk veidot kāzu albumus un ir liels prieks redzēt tajos savas uzņēmtās kāzu fotogrāfijas. Šis ir laiks, kad mēs daudz pavadām pie ekrāniem. Tāpēc ir brīnišķīgi, ja ir kaut kas taustāms, kas uz brīdi padara laiku lēnāku, ko ir prieks šķirstīt un tiks glabāts turpmākajām paaudzēm.

Tieši tāpēc man patīk kvalitatīvs kāzu albums, kas kalpos ilgi un glabās īpašas atmiņas.

Albumi ir roku darbs, tie ir veidoti no kvalitatīviem materiāliem, printēti uz fotopapīra un veidoti “lay-flat” izklājumos, kas nozīmē, ka saturu var ievietot arī atvēruma locījuma vietā.

Albumiem ir pieejamas vairākas vāku materiālu izvēles un dažādi fotopapīru veidi. Es priecāšos Tevi satikt pie kafijas tases, lai apskatītu grāmatas dzīvē.

Lūdzu sazinies ar mani te, lai saņemtu vairāk informācijas un detalizētas albuma izmaksas.

Kāzu albumu cenas ir sākot no 300EUR.

* Droši sazinies, ja mēs vēl neesam tikušies, bet vēlies arī sev atmiņu fotogrāfiju grāmatu. Es priecāšos to izveidot ar Tavām esošajām fotogrāfijām.

Wedding albums

– english –

I believe in tangible photographs. And this is why I love wedding albums and I am always excited to see photos I have captured put together in a real album. This is the time when we are spending too much time in front of our screens. It is really important to have something that slows you down for a minute, something you can enjoy viewing and will be held for future generations.

That is why I love quality albums that lasts lifetime and have a special place in a heart.

My albums are hand built, made only from quality materials, printed on photography paper and put together in lay-flat layouts for best viewing experience.

There are few options possible for covers (linen, leather, wood) and few paper options you can choose from. I would be happy to show it to you by the cup of coffee.

Please contact me here for more information and pricing options for albums.

Wedding album prices start from 300EUR.

* Feel free to contact me if you have not been my client yet, but would like to have a book for yourself. I would be more than happy to make it for you with your photographs.

 

Ir iespējami vēl citi vāku veidi – ādas, lina, koka, zamša, mākslīgā āda. Lūdzu sazinies ar mani, lai saņemtu piedāvājumu.

Pasūtīt albumu