Kāzu albums

Kāzu albums tā ir investīcija sev un taustāma vērtība turpmākajām paaudzēm.
Ir īpaša pieredze turēt rokās savas fotogrāfijas drukātas kvalitatīvā albumā. Ērti iekārtoties dīvānā un pārādīt savas kāzu fotogrāfijas ģimenei un draugiem skaistā albumā ir pats labākais veids kā tās apskatīt.
Tieši tāpēc man ir svarīgi veidot kāzu kvalitatīvus un skaistus albumus un ir liels prieks tajos redzēt drukātas kāzu fotogrāfijas.

Digitālie faili ir forši un tiem ir sava vieta mūsdienās, bet taustāmas atmiņas ir ar savu auru. Tās padara laiku lēnāku un ir vēlme apskatīt rūpīgāk.

Esmu par to, lai kāzu albums ir kvalitatīvs, kas ilgi kalpos un glabās īpašas atmiņas.

kazu fotoalbums vecakiem


Kāzu albumi ir roku darbs. Tie ir veidoti no kvalitatīviem materiāliem un printēti uz kvalitatīva fotopapīra. Atvērumi veidoti “lay-flat” izklājumos, lai fotogrāfijas var ievietot arī atvēruma locījuma vietā.

Kāzu albumu cenas ir sākot no 300EUR.

Dizaina izvēle

1.Albuma izmērs
35x25cm taisnstūra vai 25x25cm kvadrāts.

2.Vāka materiāls
Lina, zamša, koka, zīda, āda, mākslīgā āda.

3.Krāsa
Ir pieejamas dažādas krāsas katram vāka veidam, lai piemeklētu sev īsto.

4.Teksts uz vāka
Teksts iespiedumam albuma vākā un kastei.
Teksts pēc savas izvēles. Visbiežākā izvēle ir vārdi un kāzu datums.
Iespējams iespiest jebkādu tekstu divās rindās – citāts, dziesmas rindas, uc.

5.Teksta krāsa
Iespiedumu iespējams izvēlēties iekrāsotu vai bez iekrāsojuma.


Tā kā vāka materiāliem noformējuma iespējas atšķiras, tad konkrētas izvēles opcijas noformējumam nosūtīšu pēc vāka materiāla izvēles.

Kad būsi izvēlējies izmēru un vāka materiālu, lūdzu sazinies ar mani te, lai saņemtu noformējuma iespējas konkrētajam materiālam un detalizētas albuma izmaksas.

* Droši sazinies, ja mēs vēl neesam tikušies, bet vēlies arī sev foto albumu atmiņu saglabāšanai. Es priecāšos to izveidot ar fotogrāfijām no Tavām kāzām vai cita svarīga notikuma.