Ieteikumi kāzu plānošanā

Pats galvenais – bez steigas un izbaudiet! Šie ir fotogrāfa personīgi ieteikumi kāzu planošanā no piedzīvotā, fotografējot vairāk kā 200 kāzās astoņu gadu laikā. Katra kāzu diena ir citādāka. Jums noteikti jau ir sava vīzija. Bet iespējams par kaut ko vēl nevarat izlemt un ceru, ka Tev noderēs kāds no šiem punktiem.

Plānojot

 1. Šī ir Jūsu kāzu diena! Drīkstat darīt un plānot tā, kā paši vēlaties.
 2. Plāno dienu tā, lai pēc iespējas mazāk laika jāpavada ceļā. Ceļš var nogurdināt. To laiku labāk izmantot, lai samīļotu viens otru, mīļos, fotografētos vai dejotu.
 3. Ja lūgsiet vedēju palīdzību dienas organizēšanā, tad izrunājiet tās lietas, kas jums ir svarīgas. Kā arī ko noteikti nevēlaties savās kāzās.
 4. Pārdomājiet, kādas ir Jums svarīgākās lietas kāzās. Kas paliks, kad kāzas tiks nosvinētas. Padomā vai ir nepieciešamas tradīcijas “lai tikai būtu”. Vai tās Jums kaut ko nozīmē? Tās nav obligātas! Dariet to, kas jums rada īpašas sajūtas.
 5. Plāno laiku ar rezervi! Steigai nav vietas kāzu dienā. Iepriekš izbrauciet izplānoto kāzu maršrutu. Ja kāzas notiek Rīgā, padomājiet jau iepriekš par autostāvvietām sev un mašīnai, kas Jums sekos (vedēji, fotogrāfs, videogrāfs).
 6. Nepārdzīvo, ja līs! Sagatavojiet plānu B. Sarūpējet caurspīdīgu lietussargu. Lietus dod skaistu noskaņu kāzu dienai.
 7. Ieliec mašīnas bagāžniekā ērtus apavus. Tie var noderēt, ja fotografējoties dosimies dabā.
 8. Pārdomā vai ir nepieciešams apmeklēt muzejus un ekskursijas kopā ar viesiem. Tas ir liels laika patēriņš.
kazu ielugumi

Pucēšanās

 1. Izgulieties iepriekšējā naktī. Jums vajadzēs daudz enerģijas!
 2. Ieturi brokastis! Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks.
 3. Pie līgavas fotografēšanai ieteicams atvēlēt vienu līdz ne vairāk kā divas stundas pirms izbraukšanas.
 4. Ja rīta pucēšanās notiks Jūsu mājās, izvēlies gaišāko telpu ar lielākajiem logiem.
 5. Parūpējies, lai telpa kurā pucēsies, būtu bez liekām mantām. Tas radīs papildus mieru un tīrību fotogrāfijās.
 6. Gan līgavas, gan līgavaiņa pucēšanos varu paspēt iemūžināt tikai tad, ja starp Jūsu pucēšanās vietām nav liels attālums.
 7. Sagatavo detaļas, ja vēlies, lai tās nofotografē – ielūgumus, gredzenus, līgavas pušķi, kleitu, ziedus un jebkas cits, kas saistās ar Jūsu kāzām.
ieteikumi kazu planosana

Ceremonija

 1. Neplāno ceremoniju pārāk agri. Ideālais laiks ir 13:00-16:00 vai pat vēlāk, atkarībā no gadalaika. Šajā gadījumā rīts būs nesteidzīgs, varēsiet to izbaudīt, pabrokastot.
 2. Ja nav svarīga pirmā tikšanās ceremonijā, tad laiku pirms vēlākas ceremonijas varam izmantot pirmās tikšanās “first look” brīdim un fotogrāfijām.
ieteikumi kazu planosana

Fotosesija

kazas makslas muzejs

Svinības

wedding first dance

Pats galvenais – izbaudiet dienu! Jūsu viesi būs pagodināti to piedzīvot kopā ar Jums.


Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Man ir bijusi iespēja fotografēt vairāk kā 200 kāzās un esmu strādājis kopā ar lieliskiem cilvēkiem. Tāpēc ar drošu sirdi varu ieteikt šos cilvēkus arī Tavām kāzām viņu darba aizrautības un attieksmes dēļ. Komanda ir svarīga, tāpēc priecājos dalīties. Ceru, ka arī Tev noderēs.

Ja neesmu minējis kādu vēl citu Tev interesējošu palīgu vai kāds foršs pakalpojuma sniedzējs nav iekļauts, tad uzraksti uz hello@kristapshercs.com un pievienošu.

ieteikumi kazu planosana

Ieteikumi kāzu plānošanai Latvijā

Ieteikumi kāzu plānošanai Jelgavā un tās apkārtnē. Ieskaties TE