I believe photographs have much bigger value when holding them in hands, rather than looking at them in a screen.

 

– lv –

Es ticu taustāmām fotogrāfijām. Tieši tāpēc man patīk veidot kāzu albumus un ir liels prieks redzēt tajos savas uzņēmtās kāzu fotogrāfijas. Šis ir laiks, kad mēs pavadām daudz laika pie dažādiem ekrāniem. Tāpēc ir brīnišķīgi, ja ir kaut kas, kas uz brīdi padara laiku lēnāku, ko ir prieks skatīt un šķirstīt un tiks glabāts turpmākajām paaudzēm.

Tieši tāpēc man patīk kvalitatīvi albumi, kuri kalpos ilgi un kuri glabā īpašas atmiņas.

Albumi ir veidoti no kvalitatīviem materiāliem, printēti uz fotopapīra un veidoti “lay-flat” plakanos izklājumos vislabākai bilžu apskatei.

Veidojot albumus, ir pieejamas vairākas izvēles vākiem (lina, ādas, koka) un vairāki fotopapīru veidi, no kuriem izvēlēties. Es priecāšos Tevi satikt pie kafijas tases, lai apskatītu grāmatas dzīvē.

Zemāk vari apskatīt galeriju ar manu parauga grāmatu. Lūdzu sazinies ar mani te, lai saņemtu vairāk informācijas un grāmatu izmaksas.

* Droši sazinies, ja mēs vēl neesam tikušies, bet vēlies arī sev atmiņu fotogrāfiju grāmatu. Es priecāšos to izveidot ar Tavām esošajām fotogrāfijām.

– eng –

I believe in tangible photographs. And this is why I love wedding albums and I am always excited to see photos I have captured put together in a real album. This is the time when we are spending too much time in front of our screens. It is really important to have something that slows you down for a minute, something you can enjoy viewing and will be held for future generations.

That is why I love quality albums that lasts lifetime and have a special place in a heart.

My albums are made only from quality materials, printed on photography paper and put together in lay-flat layouts for best viewing experience.

There are few options possible for covers (linen, leather, wood) and few paper options you can choose from. I would be happy to show it to you by the cup of coffee.

Please take a look at my example book below. Please contact me here for more info and pricing for books.

* Feel free to contact me if you have not been my client yet, but would like to have a book for yourself. I would be more than happy to make it for you with your photographs.

 

Kāzu fotogrāmatas paraugs // Wedding book example

 

anete bajare babcuka zimejumi